BYLINKY - PROGRAM NA LÉTO 2023

PROGRAM NA CHOZENÍ DO LUK A LESŮ NEJEN NA PROCHÁZKY, ALE ZA VÝUKOU A SBĚREM BYLINEK, LZE PRACOVAT I JEN NA DÁLKU, VIZ PROGRAM NA STRÁNKÁCH www.cvicenibylinkymasaze.cz

KDY A KDE OSOBNĚ SE MNOU? Zatím v oblasti Jeseníků, ubytování s možnostmi pokojů se sociálním zařízením- kousek od Bruntálu za cenu 450 Kč na noc x 2 = 900 Kč celkem. Každý seminář je na tři dny, to je dvě noci v penzionu.

Seminář začíná doma, kde si sednete do pohody a budeme se učit pár základních věcí bylinkáře, celkem až pět sezení než dojedete, abychom se již nemuseli zabývat teorií. Každý si pořídí knížečky než dojede. Viz eshop: vegava1.cz - Bylinky dvě části.

Výukové hodiny s chozením - 5 x výuka dle potřeby času předem + 3 denní výlety s možností udělání si olejů z bylinek, ukázka tvorby mastí. Vše je dle možnosti a počasí.

Cena za dané tři dny + max. 5 x výuka předem je 2100 Kč a platí se dopředu za předpokladu, že se nahlásí dva zájemci, kurzy se dělají od dvou zájemců.

Každý obdrží jeden bavlněný pytlíček na bylinky zdarma a 2 dcl lékařské vazelíny na masti.

VY SI NACHYSTÁTE: O CO MÁTE ZÁJEM- O BYLINKOVÉ ČAJE, O ZPRACOVÁNÍ ČI TAKÉ O NĚJAKÉ BYLINKY PRO RODINU, PRO DĚTI, ZVÍŘATA.

Ve volném čase lze dovést svoje nástroje na hraní, bubny, klarinety atd.

Jsou vítáni všichni nadšenci do sběru bylin, chození po loukách, udělání také dobrých čajíků nejen pro sebe.

Co vzít s sebou obdrží každý účastník předem.

Na seminářích Vás vítá Věra Volná, průvodce programem a také za skupinu VEGA VA o.p.s.

Pište a hlaste se na telefon SMS nebo na email. Tel. 732934315

email: vegava@centrum.cz
Pozor! seminář není tentokrát součástí cvičení. Letní kurzy jsou s koupáním, nutné zamluvit ubytování dostatečně dříve, chodí se navečer, nebo dělají výlety směrem Rejvíz, kde není tsk teplo.