Kurzy 2022

Kurzy na cvičení budou jinou formou - připravují se po částech na internetu tak, že každý, kdo se nahlásí dostane přesné cviky na sebe na týden, za týden další cviky a tak dlouho budu s vámi pracovat, než se zcela vaše záda nenapraví. Počítejte s nápravou cvičením týdny i max. 3 měsíce.

Na čase se 1 x týdně domluvíme. Kurzy v Bílovicích nad Svitavou se budou konat od jara 2022.

Lze se nahlásit na další kurzy, chystá se i na tyto vše s výukou po internetu, cvičitelé mohou dostat úkoly jjiž nyní.

 • speciální cvičení na napravení skoliózy páteře, různých potíží bez

bolesti

 • základní výuka masážních programů nejen na pokřivená záda
 • zaučení léčby různými lékařskými přístroji na potíže kloubů, kůže.
 • výuka a zpracování mastí, bylinkových olejů k masážím- tak ta je od jara do podzimu, hlásí se již od začátku roku 2022!
 • výuka kineziologie je aktuální, lze vyučovat stále na dálku individuálně.

Email: vegava@centrum.cz -lze psát dotazy.

                                                                                                               • -

Každý, kdo se přihlásí, dostane další pokyny. = Kurzy se dělají hlavně pro rodiny s dětmi, kde rodiče či i děti mají křivá záda.

Cvičení- kurz pro cvičitele - kurz je dle domluvy .

cvičí se synchronizační cviky na vyrovnání celého těla, kostí, kloubů, svalů. Obsahuje asi 150 cviků a k tomu veškerá vědění co se skoliózou páteře, proč je a co s jakoukoli deformací těla. Cvičení je pohodové, velmi jemné.

Máte děti, co mají pokřivená záda? Tak jsou kurzy pro Vás. Cvičí se, masíruje, ví se, co to je pokud jsou křivá záda. Budete vědět za pár víkendů vše a dítě i Vy budete zcela s dobrými zády.

Masáže pro rodiny s dětmi, základní masážní techniky velmi jemné a velmi příjemné, přitom napravují. Pro každou rodinu velmi potřebné. Speciální techniky VEGA VA NIKDE JINDE NENAJDETE. Začínáme vždy po naplnění alespoň čtyř uchazečů, konají se stále v Bílovicích nad Svitavou..

Rozepsání výuky. a) základní masáž zad -max. 10 hmatů, povídání jak páteř funguje.

b) další pokračování první části - dělají se opět záda, baňkování, lymfodrenážní techniky, masáž teplými kameny, masáž krku. Diagnostika páteře.
c) do třetice je masáž břicha, fyziologie, anatomie těla, pracuje se nejen s masáží, baňkami, ale hlavně lymfodrenáží celého těla, odstranění bloků.

Co s sebou: ubrousky, plachtu, utěrák, ručník, kameny, baňky, přezuvky, sešit, tužku.
Kameny nemusí být lávové, ale na masáže, pracuje se s nimi druhý pracovní den. Baňky jsou s Bricolu Valtice, stačí je mít na druhý den výuky.

Pozor! Kurzy jsou opět zatím do jara individuální, od března se počítá opět výuka v Bílovicích nad Svitavou.

Cvičení na páteř je součástí všech kurzů-

Blíže na tel. SMS 732934315