Kurzy 2022

Kurzy na cvičení budou jinou formou - máte již dnes kurzy zpracované na videa, každý si může výukové hodiny odkoupit zasláním po emailu, nebo nahrané na flešce a zaslané poštou. Každý, kdo se nahlásí dostane přesné cviky i na sebe na týden, za týden další cviky a tak dlouho budu s vámi pracovat, než se zcela vaše záda nenapraví. Počítejte s nápravou cvičením jen podle výuk s videem týdny i maximálně 3 měsíce.

Na čase pokud budete požadovat konzultaci se 1 x týdně domluvíme. Kurzy v Bílovicích nad Svitavou se budou konat pouze pokud budu blízko mít kde bydlet, zatím jsem v divočině Jeseníků a mohu Vás učit či připravovat po telefonu, mesengeru.

Lze se nahlásit na další kurzy, chystá se i na tyto vše s výukou po internetu, cvičitelé mohou dostat úkoly již nyní.

 • výuka a zpracování mastí, bylinkových olejů k masážím- tak ta je od jara do podzimu, hlásí se již od začátku roku 2022!
 • výuka kineziologie je aktuální, lze vyučovat stále na dálku individuálně.

Email: vegava@centrum.cz -lze psát dotazy.

                                                                                                               • -

Každý, kdo se přihlásí, dostane další pokyny. = Kurzy se dělají hlavně pro rodiny s dětmi, kde rodiče či i děti mají křivá záda. Ráda Vás přivítám i v Jeseníkách, ale nájmy na ubytování jsou příliš drahé oproti loňskému roku a poblíž nic levného není.

Cvičení- kurz pro cvičitele - kurz je dle domluvy, stačí i dle videa odcvičit hodiny a dojet na zkoušku. Konzultace po telefonu

Cvičení na páteř je součástí všech kurzů-

Blíže na tel. SMS 732934315