SKRIPTA, KNIHY - vše součástí programu

Mám pro Vás nachystanou spoustu knih, výukových skript vše pro maséry, fyzioterapeuty i běžné zájemce - posílám je po emailu, tak si je můžete dát do tiskárny a udělat si radost ještě nějakým vylepšením jako dárek.

Co lze koupit a za kolik? Posílá se za 3 kusy cca 100 Kč/kus za autorská práva a tvorbu. Jednotlivě za kus 150 Kč. Platí se předem na účet, skripta máte ihned po obdržení daných peněz.

Na páteř je kniha: CVIČENÍ NA POČÁTEČNÍ POTÍŽE ZAD, výborná kniha na cvičení s bylinkovými ozkoušenými recepty.

další dvě knihy co doporučuji je na sběr bylinek, Sběr bylinek od jara do léta a Sběr bylinek od léta do podzimu. Máte potíže se zády? Tak doporučuji tělo vyčistit právě těmito čajíky, jsou výborné a pomáhají.

Pro maminky co nemohou mít miminko mám dvě knížečky, jedna jsou návody jak otěhotnět a zdiagnostikovat si, zda lze mít miminko a co stojí v cestě že nelze jej mít. Knihy jsou pouze průvodci dle mých letitých zkušeností a také jaké bylinky si vzít před porodem a po porodu, prostě knihy plné rad.

Několik skript na masážní speciální techniky, vyvinuté dlouhou cestou skupinou lidí a pomohly již mnohým. Dle skript se lze naučit baňkovat, naučit se základních 7 hmatů masáží atd. Učí se často oba partneři.

Dál jsou to 4 knihy kineziologie, lze se dle nich mnohé naučit, máte tam základní problémy a řešení.

K nim patří i kniha Démoni, popis co jsou aby se nikdo nebál a naučil se i pokud máte pocit, že jsou u vás doma je odejímat či vědět co s nimi.

Zatím poslední knihou je tvrdá realita dnešní doby co se zde i děje a jak se tu zachází s lidmi.

CO SE STANE SLEPICI, KTERÁ VSTOUPÍ DO CIZÍHO KURNÍKU.

                                                                                                                     • -

PŘEJI VÁM DOBRÝ VÝBĚR! NEBO VÁM POMOHU A MUSÍTE NAPSAT, ZAVOLAT!

email: vegava@centrum.cz