PROGRAMY - ZMĚNA V ROCE 2022

Kurzy cvičení na nápravu pokřivené páteře či jakýchkoli deformací se konají stále a to z DOMU a to individuálně nebo skupinově každý si jen zesílí si telefon, lze i volání po mesengeru, Facebooku. CVIČÍ SE PODLE KNIHY A DESETI SLOŽEK CVIKŮ, DLE SFOCENÝCH BÁRBÍ, CVIČÍCÍ SE VŽDY DANÝ CVIK. Doba cvičení je se mnou 20 -30 minut a DÁL týden si již denně cvičíte sami, každý den opět 20 -30 minut. Lze po telefonu, se mnou jen první cvičení a týden cvičíte sami. Za týden se obdrží další cviky a takto se konají 3x. To znamená, že 3x si budete cvičit se mnou a dál sami 3 týdny až 3 měsíce dle BARBI cviků, NEBO ZÁKLADNÍ KNIHY. Kdo má zájem si odcvičit další tři hodiny lze se domluvit. Budu s Vámi a sledovat vás, zda je vše k dané nápravě v pořádku.

CENA ZA 3 X CVIČENÍ JE 400 Kč. V případě, že každý týden cvičíte, je sleva na 300 Kč.

Je nutné si předem nachystat místo na cvičení a polštářek pod záda. Mít průvodce knihu.

Za 3 měsíce by měla být záda zcela v pořádku, lze ukončit opět se mnou ( Věra Volná) cvičení buď na seminářích v přírodě, nebo v Bílovicích nad Svitavou. Tam počítám se cvičením i jinými programy.

PRO CVIČITELE - lze pokračovat opět zcela stejně - každý cvičitel kdo má kurz č.1 a 2 a potřebuje se vzdělávat dál, dostane individuálně určitý počet cviků, 20 minut si s vámi odcvičím po telefonu, či jinak. Cviky dostane každý ještě v nákresech s popiskem nebo dle knihy.

Na certifikáty je nutné skládat zkoušku, ta je při celodenních seminářích dle domluvy.

Kurzy na masáže se zatím nekonají.

Programy seminářů: rehabilitační cvičení

chození do lesů a luk a poznávání rostlin s možností si natrhat na čajíčky,

bubnování a pohyb k rytmu

malování s vnitřním citovým vědomím a intuicí- v přírodě

Máte-li zájem o některý s těchto seminářů nahlaste se na bližší informace.

Semináře se budou konat dle domluvy v takovém místě, aby k chodu všeho daného programu Vám vyhovovalo.