PROGRAMY - ZMĚNA V ROCE 2022

Na kurzy jsou pomůcky knihy a videa, s mým hlasem Barbie, deset výukových hodin, každý by si měl videa koupit na cesty, kde lze při potížích s páteří i odcvičit problém. Vše je velmi důkladně popsané. Kurzy cvičení na nápravu pokřivené páteře či jakýchkoli deformací se konají stále a to z DOMU a to individuálně nebo skupinově každý si jen zesílí si telefon, lze i volání po mesengeru, Facebooku. CVIČÍ SE PODLE KNIHY A DESETI SLOŽEK CVIKŮ, DLE SFOCENÝCH BÁRBÍ, CVIČÍCÍ SE VŽDY DANÝ CVIK. Doba cvičení je se mnou 20 -30 minut a týden si již denně cvičíte sami. Máte ale ke všemu dané video, je to jen pro ty, kteří nejsou schopni podle výukových hodin odcvičit daný problém, tam si zavolejte na hodinu se mnou.

Je nutné si předem nachystat místo na cvičení a polštářek pod záda. Mít průvodce knihu, video, projít deset týdnů cvičením - to by měla být záda již zcela v pořádku, lze ukončit opět se mnou i osobně ( Věra Volná) cvičení buď na seminářích v přírodě, nebo v Bílovicích nad Svitavou. Tam počítám se cvičením i jinými programy snad budu ještě do vánoc 2022.

PRO CVIČITELE - lze pokračovat opět zcela stejně - každý cvičitel kdo má kurz č.1 a 2 a potřebuje se vzdělávat dál, dostane individuálně určitý počet cviků - viz videa, 20 minut si s vámi odcvičím po telefonu, či jinak. Cviky dostane každý ještě v nákresech s popiskem nebo dle knihy, obdržíte i video s deseti hodinami výuky.

Na certifikáty - cvičení na pohybový aparát je nutné skládat zkoušku, dávají se 3 certifikáty.