Sterilita - těhotenství

Podrobné informace lze obdržet v knížce s popiskem snad všech příčin neplodnosti.Taktéž i rady pro těhotné maminky až do porodu.

Vizitka knihy je na stránkách www.moje-bylinky.estranky.cz

Aktuální

Informačně o neplodnosti

Podstatná je přesná diagnostika a vědět co s tím. Diagnostika trvá hodinu a je potřeba jí mít oba rodiče. Co si pamatuji, tak mám těch šťastných rodičů již možná pár stovek. Je to radost a nestojí to téměř žádné peníze. Působím nyní v oblasti Jeseníků a v Brně.

Cvičením na vyrovnání těla, bylinky na očistu a jinak nic. Snaha pracovat na sobě. Lehké porody a úžasné děti, zdravé.

První miminko se narodilo s mojí pomocí k otěhotnění asi před cca 40 léty. Co jsem udělala? Mamince - to byla moje kamarádka, masáže břicha,zad, napravila páteř a dala bylinky. A pokud maminka ještě cvičila speciální cviky- mám je ve svoji knize,DVD, tak to šlo i dost rychle -do 3 měsíců. A bylo zaděláno na dítě. Většinou nejdéle je práce a odstranění bloků v těle do roku. Mamky mnohdy roky chodily po lékařích, ale marně. Dávno vedu mamky i chystám k porodu bez potíží. Dnes mám stovky takto jak říkám maminek co nemohly nějak žádným způsobem otěhotnět a vše se zdařilo a se zdravými narozenými dětmi - zatím nevím o jediném, které by mělo alergie. Že by byly tímto vyřešené? Jen se vyřeší vyrovnání všech bloků páteře a těla.

Od problémů s početím a dál průvodcem k dobrému průběhu těhotenství i vše porodu s co nejmenšími potížemi mohu předat zkušenosti z dlouholeté praxe. Mám na to svoji techniku cvičení, masáž břicha, pití přesně sestavených čajů. A hlavně vykládání co vše je potřeba- aby byl porod ne jen dobrý, ale velmi pohodový a zvládáte si vše na vědomé úrovni.
První děti, které se neměly narodit a díky těmto se narodily mají již svoje děti.
Dříve stačilo maminkám napravit záda,bříško uvolnit, dát bylinky na upravení hormonální činnosti a mamka do tří měsíců otěhotněla.Dnes je vše složitější, příčiny jsou hlubší a mají potíže i muži. Země je mnohokrát ozářená, posypaná chemickými látkami, jsou tu zdroje biologických zbraní a není jich ve vzduchu i zemi málo.Téměř nikdo nemá v pořádku svoje já, svoje vědomí, není čistá síla zrodu.

Poradenství na řešení problémů neplodnosti pro ženu, muže, partnerský pár.

Zjištění příčiny je snadné kineziologií, diagnostickým přístrojem, prohlídkou páteře.
Doba toho zjištění je 30-80 minut. Budoucí rodiče pracují na problému společně, pomáhají si. Pokud partneři nejsou schopni si společně provádět masáž, miminko jim nedoporučuji, vždy se časem stejně rozchází. Dotyk.Ten je u párů důležitý.
Maminka i v těchto podmínkách zpravidla otěhotní do 3 měsíců až 1 roku a dítě od maminky, která má napravené záda, vyčištěné, detoxikované tělo, má většinou zdravého a silného jedince, je zajímavé že takto připravené maminky nemají alergické děti. Mělo by se vědět veřejně.

Zdravá maminka má prostě zdravé dítě. I nemožné je možné, jen se do toho dát celým svým přesvědčením.