Bolí Vás záda? Co s tím?

Co můžete od těchto stránek očekávat?

40 roků práce na potížích dětí se skoliózou páteře, různými posuvy pánve dotvořila velmi dobrý program VEGA VA o.p.s. na odstranění těchto nemocí cvičením, jemnými masážními technikami, které jinde nenajdete. Pokřivené děti jsou bez pokřivení i bez hrbů- nejsou již hrbáčci! Vše je velmi jemné, jednoduché.Dobré postupy,

Vždy je důležitá prohlídka páteře, zhodnocení potíží a návrh na jejich odstranění. Těch je nespočet. Lázně, masáž, cvičení, zábaly, napravit psychickou část těla atd.

Cvičení, semináře-viz Nové programy.

Máte zájem se učit vše o svém těle, páteři a naučit se veškeré možnosti velmi jemných nápravných technik- způsobů, jak pomoci sobě, rodině a opravdu vědět, jak to vše s bolavými zády je a co vše dělat, aby nebolely? Tak jste na správném místě.

Bolí vás záda? Co s tím?

Jsou možnosti: buď zajít k lékaři, nebo se pokusit bolest utlumit nějakým lékem,

nebo zajít k léčiteli, masérovi atd. Ale nevíte, zda vás dobře namasíruje.

Jaká je další možnost?

Každý zde má možnost sám pro sebe se vzdělávat a poznat více i vše kolem zdraví, umět si napravit páteř cvičením, určit podle svalů a páteře velmi přesnou diagnostiku druhému. Sám si kineziologií určit co a proč se děje něco s tělem a jak to odstranit. Prostě celý soubor vědomostí jak tělo funguje a co v poruchách je zapotřebí činit. Vhodné pro maminky a také lidi s povoláním, kde nemohou být jen tak nemocní- sporty, divadlo atd. Opravdu se to dá zvládnout i pro laika- jen mít čas a chuť.

Nejen diagnostiky, ale i také vědět co s potížemi máte dělat, aby nebyly a vše odeznělo co nejdříve.
Toto vše- to -je opravdové poznání i veškerých potíží zad ( napraví-li se páteř, je vždy zdravotních potíží méně než polovina) a také s možností se vše naučit-mít nejen obrovské poznání ale můžete poradit všem kolem - to je cesta i k úspěchu doma a v práci v jakémkoli věku.

Hodiny výuk a seminářů jsou pro účastníky již od čtyř lidí, nejsou finančně ani časově náročné, dá se čas domluvit dle potřeby. Lze se na bližší informace domluvit telefonem-732934315