Bylinky na páteř

Bylinky na páteř jsou i na mých stránkách www.moje-bylinky.estranky.cz

Často dostávám otázku, co je za bylinky na zlepšení činnosti páteře.Jsou v knize " Cvičení na páteř "

Ale každý má jiné potíže zad a potřebuje odlišné bylinky, to nikomu po emailu nevysvětlím. Bylinky lze dát až po tom, co si udělám diagnostiku a od čeho páteř špatná je. Od starostí? Od infekčních nemocí? Od špatné stravy? Od strhání těla zvedáním těžkých břemen? Atd. Víte proč to máte? Potom mohu dát bylinky jen na to, co opravdu potřebujete. Kurzy na bylinky jsou stále a lze se hlásit na email, telefon

VŽDY JE DOBRÉ: nastrouhat čerstvý kostival a udělat placku, natřit záda olejem a placku na noc přiložit, tělo samozřejmě ovázat, aby placka nespadla. Týden takto dávat. Šípky čerstvě natrhané dáme do oleje, necháme za oknem nějakou dobu- týden, dva, max. tři, dáme do lednice. Při potřebě rozmixujeme část na kaši, dáme na ubrousek a na bolavá záda, koleno, kloub. Pomohou většinou rychle.

Výuka bylinek je od jara do podzimu, jsou nejen semináře, ale i dvě knihy podle kterých se učíte nejen jak bylinka vypadá, ale i jak se ošetřuje a na co je k použití. Knihy se používají na seminářích na výuku a chození na bylinky dle domluvy. Přeposílají se za autorská práva a režii - cena je stanovená na 130 Kč.

Na čaje mám receptury čajů na páteř- atestovaných čajů i v knize na " Cvičení na páteř ", zasílám za autorská práva - cca 130 Kč. Kniha je zpracovaná profesionálně, ke knize je i DVD.

Dobrý je i čaj na uvolnění spazmů:
Černý bez květ, meduňka, divizna, třezalka, dobromysl, lípa květ, světlík, sedmikráska, vrba-list.
Spoustu návodů na bylinky i masti - ty děláme v hodinách cvičení - máte na stránkách MOJE-BYLINKY.estranky.cz

V roce 2021 je program chození na bylinky: nejdříve musí každý nastudovat alespoň 10 bylinek na dobu sběru. Chodí se po loukách, trhají se bylinky, povídá se. Počet na tento kurz není pro více než 4 účastníky, lze si objednat ještě cvičení nebo kineziologii. Nutný ale základ - výuka kineziologie lze na dálku či po telefonu, jinak vše opět najdete v knížkách, jsou celkem čtyři, stačí mít i první část, opět posílám po internetu emailem. Cena je za kus 130 Kč. Na cvičení pokud nemáte žádnou hodinu odcvičenou doporučuji knihu a řádně pročíst - cvičit jen cviky které zvládnete. V knize je spousta rad a informací kolem páteře a skoliózy páteře.