Bylinky na páteř

Bylinky na páteř jsou i na mých stránkách www.moje-bylinky.estranky.cz

Často dostávám otázku, co je za bylinky na zlepšení činnosti páteře.Jsou v knize " Cvičení na páteř "

Ale každý má jiné potíže zad a potřebuje odlišné bylinky, to nikomu po emailu nevysvětlím. Bylinky lze dát až po tom, co si udělám diagnostiku a od čeho páteř špatná je. Od starostí? Od infekčních nemocí? Od špatné stravy? Od strhání těla zvedáním těžkých břemen? Atd. Víte proč to máte? Potom mohu dát bylinky jen na to, co opravdu potřebujete. Kurzy na bylinky jsou stále a lze se hlásit na email, telefon

VŽDY JE DOBRÉ: nastrouhat čerstvý kostival a udělat placku, natřit záda olejem a placku na noc přiložit, tělo samozřejmě ovázat, aby placka nespadla. Týden takto dávat. Šípky čerstvě natrhané dáme do oleje, necháme za oknem nějakou dobu- týden, dva, max. tři, dáme do lednice. Při potřebě rozmixujeme část na kaši, dáme na ubrousek a na bolavá záda, koleno, kloub. Pomohou většinou rychle.

Výuka bylinek - jsou to knihy, které se používají na seminářích na výuku a chození na bylinky dle domluvy. Přeposílají se po dvou kusech za 100 -200 Kč za autorská práva a režii. Sleva je pro toho, kdo chodí na semináře, jsou ne vždy i zdarma.

Na čaje mám receptury atestovaných čajů i v knize na " Cvičení na páteř ", zasílám za autorská práva - cca 100 Kč.kniha je zpracovaná profesionálně.

Dobrý je i čaj na uvolnění spazmů:
Černý bez květ, meduňka, divizna, třezalka, dobromysl, lípa květ, světlík,sedmikráska,vrba-list.
Spoustu návodů na bylinky i masti - ty děláme v hodinách cvičení - máte na stránkách MOJE-BYLINKY.estranky.cz