Aktuální cvičení r. 2020

Až do konce roku 2020 bude vzhledem k opatřením cvičení jen v malých skupinách v Brně, Blansku, Hradec nad Moravicí, kde je možnost přespání za 170 Kč. Cvičení je zde víkendové. Možnost se zde přihlásit i na cvičitelský kurz.

Kurzy se chystají dost i týden, dva před konáním, konají se po naplnění čtyř absolventů. Každý zájemce musí volat či psát o co má zájem, ihned odpovím, co lze v dalších týdnech absolvovat.

Tel. SMS- 732934315 - zavolám Vám nazpět.

Cvičitelů VEGA VA je více, vždy je nějaká možnost v Brně, Praze, Karlových Varech, Jeseníku, Krnově. Kontakt zašlu.

Cvičení je na vyrovnání páteře, skoliózu páteře, celkově výborně působící na tělo a vyrovnání stresů. Pro děti i dospělé, muže i ženy. Je nenáročné ale velmi účinné pro celkový zdravotní stav.

Hledáme cvičitele v Brně a Praze. Tak kdo můžete si udělat kurz a cvičit lidem, volejte.

Co se naučíte? Srovnat celé tělo. Krk, ramena, hrudní páteř, bederní páteř, pánev, kratší noha se vyrovná a skolióza hlavně u dětí se také rychle srovná. Máte chuť? Tak napiš.! Výuka je osobně, na daných seminářích. Pokud máte zájem zažít zázraky, tak tady se dějí. Přijde rodič s dítětem, které je velmi pokřivené, za krátkou dobu je to dítě narovnané. ZÁZRAK NEBO JEN VĚDĚNÍ CO S TAKOVÝMI ZÁDY.?

Daných hodin je tolik, kolik je potřeba na zvládnutí látky. Tu každý zvládne jinak. Kniha a DVD jsou průvodcem.