Cvičení

Vzhledem ke zdražení ubytování jsou tyto programy omezené.

Od jara do podzimu se cvičí venku, nebo je program v přírodě, se sběrem bylinek, provázením po lukách a lesích s poznáváním co je v přírodě. lze se i na cvičení a tato cesty hlásit od vánoc. Cvičení venku je buď v Jeseníkách, nebo u Brna v Bílovicích nad Svitavou, pokud jste i na bylinky se mnou, tak je to celá oblast Blansko, Vyškov, kde lze seminář absolvovat. Jezdí mně na cvičení či i na bylinky celé rodiny.

Potřebujete rychle pomoci? Lze cvičit dle knihy, posílám ji po emailu, nebo DVD osobně či poštou. Cena jakékoli knihy je cca 140 Kč a posílá se po emailu, který mně dodáte. .

Máte zájem si vyrovnat zcela páteř? Potíže se skoliózou páteře? Lze se naučit cviky na skoliózu páteře, na pokřivenou páteř, na výhřez ploténky. Také vše takto zvládne každý z mých žáků cvičitelů. V každém cvičení Vám pomohou záda diagnostikovat pohmatem a určí pro Vás cvičení. Budete znát princip a vše, jak zvládat cokoli s problémy zad. Dělají se i letní kurzy na cvičení v přírodě, nejen se cvičí, plave se, chodí se i na na vycházky.

ALE: Mohu vám i já také pomoci jen po telefonu patnácti minutami práce. Nutné je nachystat vše na cvičení a zesílit hlas telefonu. Nemusíte čekat na semináře. Zdarma!

Kurzy se chystají i týden, dva před konáním, konají se po naplnění minimálně dvou až čtyř absolventů. Každý zájemce musí volat či psát o co má zájem.

Tel. SMS- 732934315 - zavolám Vám nazpět.

Cvičení, které dnes již cvičí spousta cvičitelů je na vyrovnání páteře, skoliózu páteře, celkově výborně působící na tělo a vyrovnání stresů. Pro děti i dospělé, muže i ženy. Je nenáročné ale velmi účinné pro celkový zdravotní stav.

Hledáme cvičitele v Brně a Praze. Tak kdo můžete si udělat kurz a cvičit lidem, jste vítáni.

Co se naučíte? Srovnat celé tělo. Krk, ramena, hrudní páteř, bederní páteř, pánev, kratší noha se vyrovná a skolióza hlavně u dětí se také rychle srovná. Máte chuť? Tak napište.! Výuka je osobně, na daných seminářích. Pokud máte zájem zažít zázraky, tak tady se dějí. Přijde rodič s dítětem, které je velmi pokřivené, za krátkou dobu je to dítě narovnané. ZÁZRAK NEBO JEN VĚDĚNÍ CO S TAKOVÝMI ZÁDY.?

Daných hodin je tolik, kolik je potřeba na zvládnutí látky. Tu každý zvládne jinak. Kniha a DVD jsou průvodcem. Začátek lze cvičit s cvičitelem, který Vám dá začáteční průpravu.